Dzwonki i tapety na komórkę – na pewno za darmo?

Wszyscy dziś mamy telefony, używamy ich do wielu rzeczy – przez telefon załatwiamy urzędowe sprawy, kontaktujemy się z rodziną, telefonami płacimy za zakupy. Nic zatem dziwnego, że chcemy, aby ów najczęściej używany przez nas przedmiot był przyjazny, miły i "taki nasz".

Dlatego ściągamy sobie na komórki oryginalne tapety, szukamy dzwonków i dźwięków, które pomogą nam personalizować urządzenie. W sieci jest wiele stron, które oferują bogatą kolekcję dzwonków, tapetek i różnych śmiesznych dodatków, dzięki którym nasze telefony stają się jedyne w swoim rodzaju.
Musimy jednak dobrze sprawdzać, z jakich witryn korzystamy – na ogół za większość takich dodatków nie płacimy, możemy je ściągać na swoje telefony bez dodatkowych opłat, lecz są także strony, które zwyczajnie nie informują wprost o opłatach!

Często informacje o płatnościach za pobieranie tapet, dzwonków itp. są ukryte lub zamieszczone drobnym druczkiem, dlatego ciężko je zauważyć. Dlatego sprawdzajmy dokładnie witryny, z których korzystamy – pozwoli nam to uniknąć dużego rachunku za coś, co teoretycznie miało być za darmo!